logo

jesteśmy OTWARCI na każdy rodzaj WSPÓŁPRACY!

START » FIRMA » PARTNERZY  

PARTNERZY

Nasi Partnerzy

Podstawowym warunkiem dostarczenia naszemu klientowi najlepszych rozwiązań jest współpraca z renomowanymi producentami i dostawcami najlepszych standardów w ramach inteligentnych systemów automatyki budynkowej, zabezpieczenia technicznego oraz okablowania strukturalnego. W tym gronie znajdują się już następujące firmy:


Logo NexwellNexwell to Dynamicznie rozwijająca się firma zatrudniająca młodych pracowników, absolwentów prestiżowych polskich uczelni technicznych. W przeciwieństwie do innych polskich firm, oferujących inteligentne rozwiązania dla budownictwa, nie jest ona jedynie dystrybutorem, lecz także producentem wszystkich elementów systemu. Jest przez to bardzo elastyczna w proponowanych rozwiązaniach i łatwo dopasowuje je do indywidualnych potrzeb klientów. Jakość produktów i sprawnie działające wsparcie techniczne, sprawia, że nasi klienci coraz częściej sięgają po produkty firmy Nexwell.


Logo MoellerMoeller jest producentem najwyższej jakości automatyki przemysłowej, aparatury sygnalizacyjnej, łączeniowej, zabezpieczającej i instalacyjnej oraz systemów rozdziału energii niskiego napięcia. Firma Moeller jest także generalnym dystrybutorem bezprzewodowego systemu sterowania domem Xcomfort.


Logo LegrandLegrand Polska jest częścią międzynarodowego koncernu Legrand, lidera w aparaturze elektrycznej. Jego oferta w całości zaspokaja potrzeby w zakresie dystrybucji energii oraz zabezpieczenia instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, ogólnym i przemysłowym. Specjalizuje się w produkcji aparatury zabezpieczeniowej niskiego napięcia. Głównymi grupami wyrobów są: wyłączniki i rozłączniki mocy, osprzęt elektroinstalacyjny, rozdzielnice, szafy i obudowy elektryczne, systemy rozprowadzania instalacji elektrycznych, okablowanie strukturalne oraz automatyka domowa.


Logo SatelSATEL jest firmą prywatną z zaangażowaniem 100% kapitału polskiego, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Gama produktów firmy SATEL obejmuje przede wszystkim centrale alarmowe, sygnalizatory, czujki, stacje monitorujące, sterowniki radiowe, dzielniki ekranu oraz zasilacze buforowe. Jednym z flagowych produktów firmy jest obecnie inteligentny system alarmowy INTEGRA oraz bezprzewodowy system alarmowy ABAX. Wsparcie techniczne zapewnia nam firma RHJ Kuźnik, będąca autoryzowanym dystrybutorem firmy SATEL.


Logo AnBAnB to producent systemów automatyki domowej, przeznaczonej głównie do instalacji w mieszkaniach, domach jednorodzinnych oraz apartamentach. Flagowymi produktami firmy AnB są obecnie systemy D2000 oraz MiniDo. Wsparciem technicznym oraz dystrybucją w Polsce zajmuje się firma ADK Group.  

« do góry

Do kogo kierujemy propozycję współpracy

Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkie firmy z powiatu cieszyńskiego i ościennych, które pragną zaoferować swoim klientom - już dziś, technologię jutra, która z roku na rok zdobywa coraz większą popularność wśród inwestorów - szczególnie tych otwartych na nowe technologie. Dzięki Naszej ofercie będziecie mogli zapewnić Swoim klientom komfort i bezpieczeństwo w domu czy mieszkaniu, które na pewno zostanie zauważone i docenione. Poszerzycie Państwo tym samym Wasz zakres usług oferowanych klientowi, stając się bardziej konkurencyjnym na rynku.
Naszą propozycję współpracy kierujemy głównie do biur projektowych, architektów oraz firm budowlanych, mających bezpośredni kontakt z inwestorami, którzy są na etapie określenia się: jakie instalacje chcą posiadać w domu oraz kto ma je zaprojektować i wykonać.
Będziemy wdzięczni także wszystkim tym osobom, które promują oferowane przez nas nowoczesne rozwiązania. Gwarantujemy wszystkim indywidualne podejście do każdego zagadnienia oraz zapewniamy solidne wywiązywanie się z zobowiązań, dbając zarówno o reputację firm partnerskich, jak i osób, które nas poleciły inwestorowi.  

« do góry

Współpracują już z nami ...

Logo Gac-BudGAC-BUD to studio projektowe, mające siedzibę w Górkach Małych. Jest to firma stawiająca na nowe technologie - zajmująca się projektowaniem w zakresie budownictwa mieszkaniowego, pensjonatowego - w tym tzw. inteligentnych domów, a także hal stalowych, pawilonów handlowych, obiektów sportowych i rekreacyjnych. Obok działalności projektowej zajmuje się również wykonawstwem w zakresie robót ogólnobudowlanych oraz remontowych (wszystkie branże), z kooperacją w zakresie inst. elektrycznych, c.o. i wod-kan.

« do góry


Valid XHTML 1.0 Strict    Testowano
   dla:
Firefox 3.5.2,
2.0.0.20
IE 8.0, 7.0.5
6.0 z sp2
Chrome 3.0.172 Opera 10.00 Safari 4.0.3 Konqueror 3.5.6

Copyright © 2008 - 2009 IQ SYSTEM Artur Niemczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.