logo

szukasz SOLIDNEJ firmy ELEKTROINSTALACYJNEJ - sprawdź naszą!

START » FIRMA » O FIRMIE  

O FIRMIE SŁÓW KILKA

Kim jesteśmy...

Firma elektroinstalacyjna "IQ SYSTEM" powstała w roku 2008, z inicjatywy dwóch osób, których wykształcenie i doświadczenie zawodowe spotkało się w jednym punkcie i zaowocowało nowym pomysłem na życie, zakładającym stworzenie wspólnego przedsięwzięcia branży usług elektrycznych, sieci komputerowych oraz zabezpieczenia technicznego osób i mienia. Szybko okazało się, że wszystkie te usługi mają jeden wspólny mianownik - inteligentne instalacje elektryczne.
Firma skupia osoby wykwalifikowane, odpowiedzialne i solidne, ukierunkowane na ciągłe poszerzanie wiedzy. Kierujemy się zasadą, że najlepszą reklamą jest zadowolony klient, w związku z czym postawiliśmy na wysoką jakość świadczonych usług i oferowanych materiałów oraz rzetelność. Zawsze pomagamy w optymalnym wyborze rozwiązania oraz chętnie służymy radą i swoim doświadczeniem. Głównym celem firmy, postawionym już na samym starcie, jest zbudowanie wiarygodnej marki, która będzie gwarancją naszej solidności, fachowości oraz elastycznego podejścia do każdej inwestycji.  

« do góry

Zakres działalności

Głównym profilem działalności firmy są tzw. inteligentne instalacje (inteligentny dom) oraz wszystkie instalacje z tym powiązane. Należą do nich instalacje elektryczne, alarmowe, telewizji przemysłowej, domofonowe i video-domofonowe, sieci telefoniczne i komputerowe (tzw. teleinformatyczne okablowanie strukturalne) oraz systemy audio-video (tzw. multiroom'y) itp.
Prowadzimy kompleksową obsługę każdej inwestycji - począwszy od określenia wymagań inwestora w stosunku do lokalizacji i ergonomii poszczególnych urządzeń i osprzętu elektroinstalacyjnego, poprzez sporządzenie kosztorysu, realizację i integrację instalacji wchodzących w skład projektu, a skończywszy na pomiarach odbiorczych i serwisie. Współpraca z innymi firmami umożliwia nam obsłużenie nawet bardzo wymagających klientów - jeżeli niebezpośrednio, to właśnie za pośrednictwem zaprzyjaźnionych firm.
Firma wyposażona jest w sprzęt, narzędzia i środki transportu niezbędne do świadczenia w/w usług.  

« do góry

Obszar działalności

Działamy na terenie województwa śląskiego. Nasze usługi elektryczne kierujemy głównie do inwestorów z powiatów: cieszyńskiego (w Cieszynie mamy swoją siedzibę), bielskiego, pszczyńskiego, wodzisławskiego, żywieckiego oraz powiatów grodzkich: Żory i Bielsko-Biała, Jastrzębie-Zdrój. W przypadku większych inwestycji - takich jak inteligentny budynek, jesteśmy w stanie obsłużyć inwestycje spoza w/w obszaru (woj. śląskie, małopolskie) .  

« do góry

obszar działalności firmy  

« do góry


Valid XHTML 1.0 Strict    Testowano
   dla:
Firefox 3.5.2,
2.0.0.20
IE 8.0, 7.0.5
6.0 z sp2
Chrome 3.0.172 Opera 10.00 Safari 4.0.3 Konqueror 3.5.6

Copyright © 2008 - 2009 IQ SYSTEM Artur Niemczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.