logo

sprawdź jak BARDZO jesteśmy WSZECHSTRONNI w dziedzinie INSTALACJI!

START » INSTALACJE

INSTALACJE

Tytułem wstępu ...

Jeżeli szukacie Państwo informacji na temat nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie instalacji elektrycznych, alarmowych lub teletechnicznych, to dobrze trafiliście. Możecie się tu zaznajomić z różnego rodzaju rozwiązaniami, począwszy od tych tradycyjnych, aż po zaawansowane technologicznie - integrujące wszystkie możliwe instalacje i urządzenia elektryczne w jeden programowalny, dający sobą sterować system.

 

Zanim inwestor zleci wykonanie instalacji

Zlecając architektowi projekt budynku, liczycie Państwo na to, że przewidzi on wszystkie Wasze obecne i przyszłe wymagania - także odnośnie całego zaplecza instalacyjnego w domu czy biurze. Warto jednak zwrócić uwagę na szerokość wachlarza proponowanych rozwiązań oraz zaznajomić się wcześniej z różnego rodzaju instalacjami, które można by wdrożyć w projektowanym budynku. Pomoże to Państwu ocenić wiedzę oraz zaangażowanie projektanta w stworzenie budynku na miarę nie tyle Waszych możliwości finansowych, co przyszłych oczekiwań, których możecie nie być jeszcze świadomi na tym etapie projektu.
Właśnie z tą myślą nasza firma stworzyła dział poświęcony wprowadzeniu inwestora do świata instalacji, abyście Państwo mieli możliwość podjęcia rozmów na temat zlecanego projektu i późniejszego wykonawstwa instalacji w swoim domu, z poziomu inwestora mającego jakiekolwiek już pojęcie o instalacjach i swych oczekiwaniach co do nich.
Jeżeli po przeczytaniu, zamieszczonych na naszej stronie www, wiadomości, poczujecie Państwo pewien niedosyt otrzymanych informacji na którykolwiek temat, związany z wykonywanymi przez nas instalacjami elektrycznymi, chętnie odpowiemy na każde zapytanie, zadane telefonicznie bądź poprzez zamieszczony w naszym serwisie formularz kontaktowy. Wyraziwszy chęć zlecenia nam którejkolwiek z wymienionych w serwisie instalacji, staramy się doprowadzić do niezobowiązującego spotkania celem sprecyzowania Państwa oczekiwań oraz przedstawienia własnych autorskich propozycji.

 

Kto pyta nie błądzi

W dziale tym możecie uzyskać odpowiedź na niejedno nurtujące Was pytanie związane z instalacjami. Oto niektóre z nich:

  • jak załatwić przyłącze energetyczne oraz na co zwrócić uwagę planując modernizację starej lub wykonanie nowej instalacji elektrycznej,
  • jakie alternatywne rozwiązania z zakresu instalacji elektrycznych są dostępne na rynku i czym się charakteryzują
  • czy i ile można zaoszczędzić łącząc wszystkie domowe instalacje w jedną zintegrowaną całość - w tzw. inteligentną instalację elektryczną
  • czym się kierować przy wyborze systemu alarmowego i jaki jest najkorzystniejszy moment na jego instalację
  • do czego służy i gdzie jest używany system kontroli dostępu oraz system telewizji dozorowej CCTV
  • jak zapewnić sobie bezproblemowy dostęp w całym domu lub biurze do telefonu, sieci LAN czy Internetu
  • co to jest multiroom i co go odróżnia od tradycyjnych rozwiązań audio-wizualnych
  • jakie rozwiązania stosowane są obecnie dla instalacji domofonowych i video-domofonowych

« do góry


Valid XHTML 1.0 Strict    Testowano
   dla:
Firefox 3.5.2,
2.0.0.20
IE 8.0, 7.0.5
6.0 z sp2
Chrome 3.0.172 Opera 10.00 Safari 4.0.3 Konqueror 3.5.6

Copyright © 2008 - 2009 IQ SYSTEM Artur Niemczyk. Wszelkie prawa zastrzeżone.